Stich Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3080322
10901
460
Engravings
cca 1860 Báró vásárosnaményi Eötvös József (1813-1871) portréja, 15x18 cm + : Gróf széki Teleki László (1811-1861) 19x24 Litográfiák, hajtásnyommal 3088657
10902
460
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)-G. Hels: A kisdisznódi templom Erdélyben, Michelsberg in Siebenbürgen, Darmstadt, G. G. Lange, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, kissé foltos, 12x17 cm, paszpartu: 24x29 cm
3053116
10903
460
Engravings
VII. Albert (1559-1621) Habsburg-házi osztrák főherceg portréja, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, foltos, lapszéli apró sérülésekkel, 26x18 cm
3053093
10904
460
Engravings
Habsburg Margit (Parmai Margit, 1522-1586) portréja, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 26x18 cm
3069168
10905
460
Engravings
Thomas Allom (1804-1872), H. Griffiths (?-1849): St. Andrews kikötője, Skócia / St. Andrews from the pier (Fifeshire). Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 11,5x18 cm 3062485
10906
460
Engravings
3062483
10907
460
Engravings
Odessza. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, lap széle kissé foltos, 10,5x16 cm 3062029
10908
460
Engravings
Ararat, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 10x16 cm 3062482
10909
460
Engravings
Szentháromság-székesegyház (Szentpétervár). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14x9,5 cm
2765680
10910
460
Engravings
cca. 1828 Kutyák - Litográfia. London: Printed & Published by England, Graf, Coindet Co. Kutyák. Litográfia, papír. Üvegezett kopott keretben. 13x15cm 3013217
10911
460
3200
Engravings
Életképek. 3 db acélmetszet, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 18x25 cm körüli méretekben
2749981
10912
460
Engravings
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF