Stich Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2766168
10913
460
Engravings
Cca. 1840. F. Clerici: Gesu Cristo coronato di spine. Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 22x25 cm
3026443
10914
460
Engravings
2866656
10915
460
Engravings
1941 Atelier Sopra női divat nyomat paszpartuban 24x34 cm
3085872
10916
460
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J(ohann) Poppel (1807-1882): Előpatak Erdélyben, Előpatak, Badeort in Siebenbürgen, Darmstadt, G. G. Lange, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, 12x17 cm, üvegezett fakeretben. 3025215
10917
460
3200
Engravings
Albert Henry Payne (1812-1902): Die Karthause, színezett rézmetszet, 24×17 cm 3064642
10918
460
Engravings
cca 1900 A Máriafalvi templom főoltára, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner, kissé foltos, 29x23 cm
3085603
10919
460
Engravings
Wilhelm Hecht (1843-1920): Hans Makart osztrák festő portréja. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 24x19 cm 3088222
10920
460
Engravings
1896 Márk Lajos (1867-1940) festménye után, Kádár Gábor sokszorosítása: Kísértés. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. Az Orsz. M. Képzőművészeti Társulat kiadása. Kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 21,5x26,5 cm 3057218
10921
460
Engravings
Strassgürtl Károly (1869-?): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 51,5×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF