10914.
460. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Jelzés nélkül: Bécs, Stephansdom. Akvarellel színezett metszet, papír, üvegezett fakeretben, 22,5x16