10921.
460. Gelaufene Fernauktion
Stich
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
Strassgürtl Károly (1869-?): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 51,5×40 cm