10905.
460. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
Thomas Allom (1804-1872), H. Griffiths (?-1849): St. Andrews kikötője, Skócia / St. Andrews from the pier (Fifeshire). Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 11,5x18 cm