Wilhelm Hecht (1843-1920): Hans Makart osztrák festő portréja. Rézkarc... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/460/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Wilhelm-Hecht-1843-1920-Hans-Makart-osztrak-festo-portreja-Rezkarc-papir-jelzett-a-ducon~II3085603
3085603
10919
460
Engravings
Beschreibung: Wilhelm Hecht (1843-1920): Hans Makart osztrák festő portréja. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 24x19 cm
: nagy_andras