1835 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): A dubniczi Mária-kegykép (Imago B. Mariae Virg. Dubnicz in Cottu Trenchin. Dioec. Nittrien). Rézmetszet, papír, a lap szélén apró sérüléssel, kis foltokkal, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
Barabás Miklós (1810-1898) rajza után Josef Axmann (1793-1873) metszése: Vörösmarty Mihály portréja. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kisebb lapszéli sérülésekkel, sarokhiánnyal, kissé foltos, 18x12,5 cm + Barabás Miklós után: Petőfi Sándor portréja. Fénynyomat, papír, a lap kissé koszos, 18,5x13,5 cm
Eduard Willmann (1820-1877): Constantinopel (Konstantinápoly / Isztambul). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. A lap széle kissé foltos, 9x13 cm (lapméret: 18x27,5 cm)
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Széle kissé foltos, 32x44 cm Félbe hajtva
Keleti (kínai, japán, szamojéd, stb) esküvők, házassági ceremóniák. Rézmetszet, ca 1800. Üvegezett keretben., Foltos Külső méret 26x32 cm / Oriental (Chinese, Japanese, Samoyed, etc.) weddings, marriage ceremonies. Copper engraving, ca. 1800. In a glazed frame., Spotted External size 26x32 cm
cca 1880 2 db katonát ábrázoló litográfia, paszpartuban. General 1809, és Offizier der Trenk Pandüren 1742 kézírásos felirattal. Foltos paszpartuban 16x10 cm