1937 Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. IV. kötet 3.-4. szám. VIII. és IX. sz. melléklettel. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel, jó állapotban.