1939 A nyugati hadszíntér - A Maginot és a Siegfried vonal tájékoztató vázlata, 1 : 450.000, Bp., Dante Könyvkiadó, lapszéli szakadással, foltokkal, 70x44 cm
Hadi Krónika 1.,7-51.,53-60. köt. Nem teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Mellékletek nélkül. Kiadói mappákban, lefűzve, a mappák sarkai, élei kopottak, kissé sérültek.
Schüleratlas für den Gebrauch an den Schulen der Luftwaffe D. (Luft) 1227 Januar 1943 :- A német légierő iskolájában használt kiképző atlasz Berlin, Reichsministerium der Luftfahrt und Oberbefehshaber der Luftwaffe Chef des Ausbildungswesens Generalstab 7. Abteilung. Kiadói kartonált papírborítóval, kis hiánnyal a borítón, kis sérüléssel a címlapon
1918 Kínai és cseh katonákból álló vörös zászlóalj Jekatyerinburgban későbbi nagyítás / Red Army squadron consisting of Chinese and Czech soldiers later print