Militaria Zahl der Lose: 134
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2926574
17583
460
Military
Magyar Honvédség egyenruha ing, 2 db, világosbarna-bézs és fehér színben. Jó állapotban.
3047840
17584
460
Military
3042611
17585
460
Military
3049156
17586
460
Military
1943-1944 Elhunyt német altiszttel kapcsolatos levelezés
3050299
17587
460
Military
1909 Olasz tiszti ezüst (Ag) válldísz, rojttal, cca 14x11 cm
3041813
17588
460
Military
Springenschmidt, Karl / Hadwiger, Anton (Hrsg.):
Frohes Schaffen Band 15, 316p. Kissé foltos egészvászon kötésben sok katonai illusztrációval
2926808
17589
460
600
Military
cca 1950-1985 A szocializmus idejéből származó felvételek egyenruhásokról, rendezvényekről; össz. 25 db fotó, változó méretben és állapotban + 2 db Munkásőr ünnepségekre szóló meghívó
3049432
17590
460
Military
1935 Villingen, 4 gépesített dandár csapatfotó 18x12 cm 3049134
17591
460
Military
cca 1940 2 db Wehrmacht katona fotó, fotólap. Tiszti sapkajelvény 3066459
17592
460
Military
Magyar Néphadsereg bocskai sapka, jelzés nélkül, jó állapotban
3063157
17593
460
Military
1939 A Cronache Della Guerra c. olasz háborús magazin december 2. száma fekete-fehér fotókkal,
3063160
17594
460
Military
1943 A Laikmets litván háborús magazin január 22-i száma fekete-fehér fotókkal,
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF