17584. 460. Gelaufene Fernauktion Militaria
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Katonai kulacs posztó borítással, kopott, sérült posztóval, m: 23 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert