Franz Xaver Bergmann (1861-1936): Túzok. Hidegen festett bronz, 1900 körül, jelzett, m: 18,5 cm / Franz Xaver Bergmann (1861-1936) - "Bustards" This cold-painted bronze sculpture, crafted by Franz Xaver Bergmann around 1900 Vienna / Wiener bronze,
Archibald Thorburn: Sas. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 32 cm. Archibald Thorburn skót művész volt, aki a vadon élő állatokra specializálódott, és többnyire akvarellekkel festett. Rendszeresen járt Skóciában, hogy vadon élő madarakat rajzoljon, kedvenc helye az invernesshire-i Kingussie közelében lévő Gaick-erdő volt.
Claude Michel Clodion (1738-1814) után. Lázadás. Bronz szobor, jelzett Clodion. bronz talapzaton. / after Claude Michel Clodion: Uprise. Bronze statue, signed. on marble pedestal 31 cm