Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 141

10db-os, magyar és külföldi jelvényekből álló tétel, közte MRT, MÖFÉM, Rába, Vasas Szakszervezet, SZÖVOSZ Tanulóiskola, Junger Tourist, stb. T:AU,XF korr.
33084.

10db-os, magyar és külföldi jelvényekből álló tétel, közte "MRT", "MÖFÉM", "Rába", "Vasas Szakszervezet", "SZÖVOSZ Tanulóiskola", "Junger Tourist", stb. T:AU,XF korr.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
DN Lyukas magyar zászló, 1956-os forradalom műgyantás fém jelvény (10x) (20x25mm) T:UNC,AU
33085.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
10db-os szocialista kitüntetés, jelvény, emlékérem tétel tokokkal, több adományozói okirattal és egy bizonyítvánnyal, közte Honvédelmi Érdemérem 15 és 20 év után fém kitüntetések + A Tanács Kiváló Dolgozója fém jelvény + ~1980. Csongrád Megyei Tanács Végrehajtóbizottsága, Szeged - 10 éves tanácsi munkáért kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1,1-
33086.

10db-os szocialista kitüntetés, jelvény, emlékérem tétel tokokkal, több adományozói okirattal és egy bizonyítvánnyal, közte "Honvédelmi Érdemérem 15 és 20 év után" fém kitüntetések + "A Tanács Kiváló Dolgozója" fém jelvény + ~1980. "Csongrád Megyei Tanács Végrehajtóbizottsága, Szeged - 10 éves tanácsi munkáért" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1,1-

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
13db-os vegyes jelvénytétel, közte VIT (Világifjúsági Találkozó, 4xklf), Május 1., Debreceni Állatkert, stb. T:XF,VF
33087.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
14 darabos kompozit, műgyantás, zománcos szocialista jelvény tétel, közte Kiváló dolgozó (2xklf), Szocialista brigád (3xklf) T:1-2- közte sérült, hiányzó tű
33088.

14 darabos kompozit, műgyantás, zománcos szocialista jelvény tétel, közte "Kiváló dolgozó" (2xklf), "Szocialista brigád" (3xklf) T:1-2- közte sérült, hiányzó tű

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
14db-os vegyes, nagyrészt modern politikai párt kitűző és jelvény tétel T:AU,XF az egyikről hiányzik a tű
33089.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
19db-os magyar és külföldi, főleg szocialista jelvénytétel + 1968. Az Építőipar Kiváló Dolgozója bronz kitüntetés (két részben) + 1859. 1/4Fl előlapját ábrázoló öntött, fém gombérem (8x) T:vegyes
33090.

19db-os magyar és külföldi, főleg szocialista jelvénytétel + 1968. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" bronz kitüntetés (két részben) + 1859. 1/4Fl előlapját ábrázoló öntött, fém gombérem (8x) T:vegyes

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Közepes zacskónyi kitűző és jelvény tétel, nagyrészt a szocialista időkből, közte több sport és katonai jelvény, valamint külföldi kitűző, többek között 1958. I. Pestmegyei Dalostalálkozó - Vác aranyozott, részben zománcozott bronz kitűző (21mm) T:vegyes
33091.

Közepes zacskónyi kitűző és jelvény tétel, nagyrészt a szocialista időkből, közte több sport és katonai jelvény, valamint külföldi kitűző, többek között 1958. "I. Pestmegyei Dalostalálkozó - Vác" aranyozott, részben zománcozott bronz kitűző (21mm) T:vegyes

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Egy kis doboznyi, főleg jelvényből álló tétel T:vegyes
33092.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF