Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 141
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2969982
33000
460
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "Belker - 5 év Törzsgárda" zománcozott bronz kitűző (20x17mm) T:XF
3030619
33001
460
Numismatik
~1960-1970. "Egyesült Vegyiművek" zománcozott bronz jelvény (26x18mm) TAU 2927651
33002
460
Numismatik
~1960-1970. Magyar Államvasutak szárnyaskerekes, Kádár-címeres, részben zománcozott bronz jelvénye (14x30mm) T:AU
2994883
33003
460
Numismatik
1961. "A Szakma Ifjú Mestere Ezüst Fokozat" részben zománcozott, ezüstözött bronz jelvény igazolvánnyal T:XF,VF
2928569
33004
460
Numismatik
1961. Építők Napja" műgyantás Al kitűző (20x17mm) + "Szép Budapestért" műgyantás bronz jelvény (27x22mm) T:AU,XF
3083626
33005
460
Numismatik
~1965-1970. "40 év a Magyar Zenekultúra Szolgálatában" aranyozott, zománcozott bronz jelvény (28mm) T:AU,XF patina
2834061
33006
460
500
Numismatik
1966. "Kilián Testnevelési mozgalom" 2 darab zománcozott bronz kitűző hozzá tartozó igazolvánnyal (16x11mm) T:2 egyik tű sérült
3080946
33007
460
Numismatik
~1970. "KISZ IG (Ifjú Gárda) - Kiváló" aranyozott, műgyantás bronz jelvény (26mm) + "KISZ IG (Ifjú Gárda) - 5 éves és 15 éves tagságért" aranyozott műgyantás jelvény (2xklf) T:AU 3083362
33008
460
Numismatik
~1970. "Kiváló Dolgozó" műgyantás koszorús kitüntető jelvény tokban (27mm) T:AU 2892916
33009
460
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:UNC NMK 712. 2940741
33010
460
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU NMK 712.
2993528
33011
460
Numismatik
~1970. Kiváló Méhész műgyantás fém jelvény (13mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF