Militaria

Zahl der Lose: 133

~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Leisek T:XF,VF ph. Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon and suspension ring. Sign: Leisek C:XF,VF edge error NMK 129.
32816.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Leisek T:XF,VF ph. Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, without ribbon and suspension ring. Sign: Leisek C:XF,VF edge error NMK 129.

Rufpreis:
15 000 HUF
39,79
42,86
32817.

Rufpreis:
26 000 HUF
68,97
74,29
1873. Hadiérem bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül, lyukasztva + 1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:F Hungary 1873. Military Medal bronze medal without ribbon and ear, holed + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal without ribbon and ear. Sign: BERÁN L. C:XF,VF NMK 231., 429.
32818.

1873. "Hadiérem" bronz kitüntetés mellszalag és fül nélkül, lyukasztva + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag és fül nélkül. Szign.: BERÁN L. T:F Hungary 1873. "Military Medal" bronze medal without ribbon and ear, holed + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon and ear. Sign: BERÁN L. C:XF,VF NMK 231., 429.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
1890. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina / Hungary 1890. Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis) gold plated bronze decoration without ribbon or ring C:XF patina NMK 244.
32819.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration without ribbon or ring C:XF patina NMK 244.

Rufpreis:
18 000 HUF
47,75
51,43
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:AU karc Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with not original ribbon C:AU scratch NMK 249.
32820.

1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:AU karc Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with not original ribbon C:AU scratch NMK 249.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:AU patina NMK 249.
32821.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
32822.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
32823.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
~1900. 3db klf jelvény, közte trombitás bronz jelvény (12x21mm), Német Birodalom ~1920. Hindenburg zománcozott bronz jelvény portré betéttel (ragasztás elengedett) T:XF-VF
32824.

~1900. 3db klf jelvény, közte trombitás bronz jelvény (12x21mm), Német Birodalom ~1920. "Hindenburg" zománcozott bronz jelvény portré betéttel (ragasztás elengedett) T:XF-VF

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:F Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration with ribbon C:F aranyozás lekopott NMK 269.
32825.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:F Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with ribbon C:F aranyozás lekopott NMK 269.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott + 1916. Vas Érdemkereszt hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,XF Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration without ribbon, worn gilding + 1916. Iron Merit Cross war metal decoration without ribbon C:VF,XF NMK 269.
32826.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott + 1916. "Vas Érdemkereszt" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,XF Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon, worn gilding + 1916. "Iron Merit Cross" war metal decoration without ribbon C:VF,XF NMK 269.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gilt bronze decoration without ribbon C:VF NMK 269.
32827.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration without ribbon C:VF NMK 269.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF