Notgeld aus Papier und Metall

Zahl der Lose: 61

Selmecbánya 1702. Poltura Cu I. Lipót (1,84g) T:F Hungary / Schemnitz 1702. Poltura Cu Leopold I (1,84g) C:F
30176.

Selmecbánya 1702. Poltura Cu "I. Lipót" (1,84g) T:F Hungary / Schemnitz 1702. Poltura Cu "Leopold I" (1,84g) C:F

Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
28,57
1848-1849. 3 Lánchíd ólom bárca (~28mm) T:F
30177.

1848-1849. "3" Lánchíd ólom bárca (~28mm) T:F

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
11
1849. 3kr Pest városi hatóság (3x), ebből két darab KEFE-MINTA FALS felülbélyegzéssel + 1kr Komárom KEFE-MINTA FALS felülbélyegzéssel T:AU
30178.

1849. 3kr "Pest városi hatóság" (3x), ebből két darab "KEFE-MINTA FALS" felülbélyegzéssel + 1kr "Komárom" "KEFE-MINTA FALS" felülbélyegzéssel T:AU

Rufpreis:
14 000 HUF
37,14
40,00
16
Temesvár ~1850-1880. 18xklf német nyelvű kövezetvámjegy (Pflastergeld) 4kr, 8kr, 10kr, 13kr és 14kr címletekben + 2004-2009. 7xklf sorszámozott emlékjegy a Temesvári Egyházmegyei Levéltár által kiadva + Adamovszky István, Dr. Franz Antonius von Klimstein és Zombori Lajos: Temesvári bárcák a XIX. század második feléből. Budapest, 2009 - új példány, az egyik szerző, Dr. Franz Antonius von Klimstein dedikálásával. A tételben lévő bárcák és emlékjegyek megtalálhatók a katalógusban. T:XF-F,UNC Timisoara ~1850-1880. 18xdiff paving duty ticket in German (Pflastergeld) in denominations of 4 Kreuzer, 8 Kreuzer, 10 Kreuzer, 13 Kreuzer and 14 Kreuzer + 2004-2009. 7xdiff numbered commemorative notes issued by the Diocese Archives of Timisoara + István Adamovszky, Dr. Franz Antonius von Klimstein and Lajos Zombori: Temesvári bárcák a XIX. század második feléből (Timisoara duty tickets and local money in the XIX. from the second half of the century). Budapest, 2009 - new copy, with the dedication of one of the authors, Dr. Franz Antonius von Klimstein. The duty tickets and souvenir notes from the lot can be found in the catalog. T:XF-F,UNC
30179.

Rufpreis:
280 000 HUF
742,71
800,00
~1909-1918. Egy mérő / Főherczegi Gazdasági Intézőség Bokroshát Al bárca T:XF  Hungary ~1909-1918. Egy mérő (One unit) / Főherczegi Gazdasági Intézőség Bokroshát Al token C:XF
30180.

~1909-1918. "Egy mérő / Főherczegi Gazdasági Intézőség Bokroshát" Al bárca T:XF Hungary ~1909-1918. "Egy mérő (One unit) / Főherczegi Gazdasági Intézőség Bokroshát" Al token C:XF

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Budapest 1915. 1K Karácsony a harctéren karton szükségpénz T:UNC,AU
30181.

Budapest 1915. 1K "Karácsony a harctéren" karton szükségpénz T:UNC,AU

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
9
Budapest 1930. Revíziós Pengő arcképes változat (2db) sorszámkövető, kitöltött, bélyegzés nélkül T:VF folt Adamo BUP34
30182.

Budapest 1930. "Revíziós Pengő" arcképes változat (2db) sorszámkövető, kitöltött, bélyegzés nélkül T:VF folt Adamo BUP34

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
13
~1930. Üvegbetétjegy / Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Rt. 125. sz. fiókja 40f sárgaréz üvegbetétjegy (30mm) T:F patina
30183.

~1930. "Üvegbetétjegy / Budapesti Központi Általános Tejcsarnok Rt. 125. sz. fiókja" 40f sárgaréz üvegbetétjegy (30mm) T:F patina

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
1930. 1930 / Pest-Pilis-Solt Kiskun-Vármegye 30441 Zn kutyabárca (28mm) T:F
30184.

1930. "1930 / Pest-Pilis-Solt Kiskun-Vármegye 30441" Zn kutyabárca (28mm) T:F

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
1933. Veszprém vármegye ebvédjegye Zn kutyabárca füllel, 6585 sorszámmal (21x25mm) T:XF oxidáció
30185.

1933. "Veszprém vármegye ebvédjegye" Zn kutyabárca füllel, "6585" sorszámmal (21x25mm) T:XF oxidáció

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
1936. Győr Moson és Pozsony K.E.E. Vármegye Cu ebvédjegy füllel, 03950 sorszámmal (29mm) T:XF
30186.

1936. "Győr Moson és Pozsony K.E.E. Vármegye" Cu ebvédjegy füllel, "03950" sorszámmal (29mm) T:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
10
~1939-1941. 12db-os váltó tétel, mind kitöltött, néhány darabon illetékbélyeg vagy lyukasztásos érvénytelenítés T:F,VG
30187.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF