Horváth Endre (1896-1954) festőművész és grafikus különböző munkáinak rézmetszet tervei egy lapon, közte 1940. 2P hátlapi terv, Vajdahunyad vár, Szent Imre bélyegterv (344x285mm) T:AU sarokhajlás, folt / Several copperplate designs on one sheet of Hungarian painter and graphic artist Endre Horváth (1896-1954), including reverse design of the 1940. 2 Pengő banknote, Vajdahunyad castle and Saint Emeric stamp design (344x285mm) C:AU corner bend, spot
1943. 1000P "Szálasi-kiadás" kiadatlan bankjegy aranyozott Cu nyomólemez gyártásához készített véset pozitív lemeze (magaslemez), Horváth Endre tervei alapján, üvegezett keretben (86x179mm) R! / Hungary 1943. 1000 Pengő "Szálasi issue" gilt Cu positive printing plate of the officially unissued banknote in a glazed frame. Artist: Endre Horváth (86x179mm) RARE!
Tempinszky István (1907-1979) 1967. "Emlékül Illyés doktoréknál 1967. III. 12.-én látott Vadász Endre kisgrafikai és Csúcs Ferenc kisplasztikai gyűjtemények megtekintéséről" ex-libris, Tempinszky ceruzás autográf aláírásával, hátoldalon pecséttel. Hátoldalon beragasztás miatt négy ponton sérült a papír!
2015-2016. 25db-os színes MNB tájékoztatólap tétel, több egyforma! + 2016-2017. AZ ÉREM c. folyóirat 2db lapszáma + A Magyar Éremgyűjtők Egyesületének 2db Értesítője (2016-2017) + A Magyar Éremgyűjtők Egyesületének 1 db Országos Éremcsere Közvetítési lapszáma (2017).
DN (1849) Az Erdélyi Főhadipénztár váltójegyeinek teljes, modern nyomatú sorozata "Körösladányi krajcárok": 2-6-10kr névértékek, a 2kr hátlapjának felső részén ragasztónyom T:UNC,AU / Hungary ND (1849) Modern print of the Transylvanian Main Military Treasury's notes, the so-called "Körösladányi krajcárok": 2-6-10 Kreuzer denominations, the 2 Kreuzer with gluemark at the upper edge C:UNC,AU