Saltzer Ernő: Numizmatikai szakszótár. Angol-magyar, német-magyar. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1979. Piros műbőr kötésben. Használt, jó állapotban.
Szentgály Károly: A régipénz gyűjtése. Kis Könyvek sorozat. Bp., [1927], Singer és Wolfner, 64+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Weszerle József hátrahagyott érmészeti táblái - Szöveggel bővített második kiadás. Kiadja a Magyar Numizmatikai Társulat. I. kötet - Képes Táblák. Kísérőfüzettel. A Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság 1911. évi kiadásának reprint kiadása, jó állapotban.
Weszerle József hátrahagyott érmészeti táblái - Szöveggel bővített második kiadás. Kiadja a Magyar Numizmatikai Társulat. I. kötet - Képes Táblák. A Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság 1911. évi kiadásának reprint kiadása. Használt, jó állapotban, a külső kemény borító több helyen sérült.
Wilhelm Rentzmann: Numismatisches Wappen-Lexikon (Numizmatikai címerlexikon). Transpress Reprint, Berlin, 1980. Használt, jó állapotban, a külső papírborító kopott, szakadt.
Cook-szigetek 1991-1992. "Chronik der Neuen Welt (Amerika felfedezésének 500. évfordulója)" emlékérmék lefűzhető ismertetői mappában, német nyelven, jó állapotban
"Horváth Endre festőművész és grafikus (1896-1954)" Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest, 2000. Sorszámozott díszkiadás, "033"-as sorszámmal, rézkarc melléklettel: "Horváth Endre: Újévi Üdvözlőlap", eredeti papírcsomagolásban "PÉNZJEGYNYOMDA RT - BUDAPEST" ragasztószalaggal. A ragasztó nagyrészt elengedett /
Hungary "Endre Horváth painter and graphic artist (1896-1954)" Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest, 2000. Numbered limited edition with "033" serial number and etching print "Endre Horváth: New Year's Greetings", in original paper packaging with "PÉNZJEGYNYOMDA RT - BUDAPEST" adhesive tape. The glue is mostly released.