Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)"... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/460/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000011/Patzay-Pal-1896-1979-7E1940-Mathias-Rex-Hungariae-Matyas-kiraly-egyoldalas-aranyozott-bro~II3008013
3008013
31164
460
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)" egyoldalas aranyozott bronz emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve (123x92mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary ~1940. "Mathias Rex Hungariae" one-sided gilt bronze plaque (77x60mm) on marble sheet (123x92mm) C:XF
: ttg