Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)" egyoldalas aranyozott bronz emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erősítve (119x90mm) T:XF lekopott aranyozás, kisebb sérülések a márványon