Gläser Zahl der Lose: 245
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2867225
11593
460
300000
Glass-objects
2828069
11594
460
40000
Glass-objects
Murano: Madár pár. Kézzel készült üveg, egyik jelzett, hibátlan állapotban, m: 15-16 cm, h: 19-20 cm, gyűjtői darab!
2971865
11595
460
60000
Glass-objects
2797680
11596
460
30000
Glass-objects
2856647
11597
460
Glass-objects
Moser jellegű zöld bonbonniere. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással d: 14 cm 3082140
11598
460
Glass-objects
Gallé TIP váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
3043876
11599
460
Glass-objects
cseh, XIX. sz. második fele, Haida kék italos üveg és 3 darab pohár, sérülésekkel, jelzés nélkül, m: 8-24 cm
3028808
11600
460
14000
Glass-objects
cca XIX. sz. Foncsor üveg Jézus szobor, kopással, m: 19,5 cm 3023720
11601
460
13000
Glass-objects
Vladislav Urban design cseh lila üveg váza, 1960 körül, jelzés nélkül, m:14cm 3011226
11602
460
9500
Glass-objects
Nagyméretű Chribska színátmenetes üvegváza, terv.: Josef Hospodka. Aljánál kis pattanással, jelzés nélkül, m: 17 cm 2866965
11603
460
15000
Glass-objects
1930 Katolikus emlékpohár, kézzel festett, szép állapotban, m: 21,5 cm 2829365
11604
460
13000
Glass-objects
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 16,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF