11613.
460. Gelaufene Fernauktion
Gläser
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Biedermeier aranyozott hántolt üveg váza. Többrétegű, fújt, hámozott, zománcfestett üveg. Kopott, . m: 23 cm