Keramiken Zahl der Lose: 245
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3088552
11109
460
Art-ceramics
Karácsonyi Zsuzsa: Vörös-fekete dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 30 cm 3088548
11110
460
6500
Art-ceramics
Erdélyi István: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
3088545
11111
460
4200
Art-ceramics
Karácsonyi Zsuzsa: Vörös-fekete dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 3081143
11112
460
Art-ceramics
2 db Hummel jellegű kerámia fali dísz. Jelzés nélkül, kézzel festett, kis kopással 12x16 cm, 11x11 cm
3084542
11113
460
Art-ceramics
Mihály Béla ikebana, kerámia, jelzett, hibátlan, 18x10 cm 3086619
11114
460
5500
Art-ceramics
Elefántfej figurákkal díszített design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 21,5 cm
3086617
11115
460
4400
Art-ceramics
Horváth Magdolna (1929 - ): Dísztál. Jelzett, kis pattogzással, d: 14,5 cm
3086599
11116
460
4200
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: Retró váza. Jelzett, minimális kopással, m: 25,5 cm
3086602
11117
460
4200
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: Retró váza. Jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm
3086606
11118
460
4200
Art-ceramics
Retro iparművész váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm
3086584
11119
460
4800
Art-ceramics
Régi Sárospatak miskakancsó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 23,5 cm 3086586
11120
460
4200
Art-ceramics
Dél-Alföldi miskakancsó, mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopással, m: 20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF