Keramiken Zahl der Lose: 245
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2955823
11025
460
Art-ceramics
Retro hal figurás szökőkút, kopással, zsinórján sérüléssel, 38x24x39 cm
3065539
11026
460
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Jelzett, kis kopással, pattogzással, m: 18 cm
3088550
11027
460
14000
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Retró kerámia váza, korának megfelelő állapotban, m: 31 cm
2897096
11028
460
3400
Art-ceramics
Mihály Béla kerámia váza, jelzéssel, hibátlan, m: 34,5 cm
2832568
11029
460
Art-ceramics
Mihály Béla stílusában: Retró kerámia váza, hibátlan, m: 30 cm
2760819
11030
460
Art-ceramics
2636564
11031
460
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Figurális váza, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, madárka farka letört, m: 19 cm
3081131
11032
460
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos kosfejes kínáló, repesztett mázas, jelzett, hibátlan m:17,5 cm 3080673
11033
460
Art-ceramics
Gorka Lívia váza. Jelzett, szájánál repedéssel, m: 30 cm 3088943
11034
460
Art-ceramics
Konyhai sós és kávés edények. Mázas kerámia, máz alatti kézi festéssel. Hibátlanok 25 cm, 18 cm 3023016
11035
460
Art-ceramics
5 db art deco kerámia váza. klf minták, számmal jelzettek 26 cm-ig
2743794
11036
460
Art-ceramics
Stehla német Art Deco kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF