Keramiken Zahl der Lose: 245
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005416
11073
460
Art-ceramics
Retro iparművészeti szárazvirág váza, kopással, mázrepedéssel, h: 19 cm
3047852
11074
460
4200
Art-ceramics
Repesztett hatású ökörvér színű kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 23,5 cm
3047848
11075
460
Art-ceramics
Iparművész kézzel horpasztott kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 27 cm 3043008
11076
460
4400
Art-ceramics
Német kerámia dísz korsó kard motívummal. Jelzett, hibátlan, dugóval 16 cm
3043023
11077
460
4400
Art-ceramics
Német kerámia váza, Mázas kerámia, jelzés nélkül, apró felületi karccal 24 cm
3062899
11078
460
3200
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi terv.: Retro váza. Jelzett, hibátlan, m: 32 cm
3015426
11079
460
Art-ceramics
Iparművész kerámia váza, mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm 3011284
11080
460
Art-ceramics
Retro iparművész ikebana, jelzéssel, hibátlan, 16x15 cm
3011281
11081
460
Art-ceramics
Retro magyar iparművész váza, kis kopással, m: 23 cm
3086375
11082
460
Art-ceramics
Mázas kerámia dísztál, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm 3065287
11083
460
Art-ceramics
Art deco kerámia harmonikás fiú kutyával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm, m: 14 cm 2746547
11084
460
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF