Keramiken Zahl der Lose: 245
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3045617
11097
460
Art-ceramics
Szécsi kerámia lány virággal. Jelzett, kis kopással, m: 18 cm
2996315
11098
460
Art-ceramics
RJ? jelzéssel: Táncosok. Mázas, gipsszel bevont kerámia. Kis kopással, m: 32 cm
2890190
11099
460
100
Art-ceramics
Balázs Árpád: Miskolci emlék, fali kerámia, jelzett, kopásokkal, d: 14 cm 3066321
11100
460
3400
Art-ceramics
Balla János (1961-): Modern váza. Jelzett, kis pattanással, m: 22 cm
3025346
11101
460
4600
Art-ceramics
Tekai Sarolta, Szentendre: Mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 32 cm
3042733
11102
460
Art-ceramics
Laky Vera: Váza. Jelzett, kopással, m: 23 cm
2459574
11103
460
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin: Furulyázó kislány, színes kerámia, hibátlan, jelzett, m: 21cm. 3081674
11104
460
Art-ceramics
Art deco kerámia női fej. Festett, jelzés nélkül, sérült, 21x18 cm 3079522
11105
460
Art-ceramics
Iparművész kerámia dísztál. Színes mázakkal festett, jelzés nélkül, hátulján jelentéktelen lepattanással d: 35 cm 3078811
11106
460
Art-ceramics
Gáti Mariann: Kerámia lányka figura kék festett ruhában. Mázas kerámia, jelzett 14 cm
3088579
11107
460
Art-ceramics
Karácsonyi Zsuzsa mázas kerámia ikebana. Jelzett, hibátlan 17 cm
3088561
11108
460
Art-ceramics
Retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF