28 000 HUF
74,27 EUR, 80,00 USD
Szabó Kinga: Dísztányér őzgidával. Jelzett, kis kopással, d: 35,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!