Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3041792
11259
460
29000
Limoges fajansz tál- Édenkerti jelenettel. Máz alatti kék festés, jelzett, mázrepedésekkel 30x36 cm + hozzá fa állvány. 3079177
11260
460
48000
Herendi apróvirág mintás téte á téte készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
3065494
11261
460
40000
Herendi zöld rózsa mintás porcelán teás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, rózsán apró lepattanással 3065492
11262
460
40000
Herendi zöld rózsa mintás porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással
3084074
11263
460
34000
Herendi háromágú gyertyatartó, kézzel festett porcelán, kétrészes, jelzett, kopásnyomokkal, m: 41,5 cm
3002341
11264
460
40000
Herendi porcelán szobor: Udvarlás. Jelzéssel, hibátlan, 25,5 cm
3011970
11265
460
28000
Herendi HBC (Bouquet de cornelia) mintás teás készlet, hiányos, tejkiöntő és egy csésze alátéttel hiányzik. Kézzel festett, plasztikus rózsa fogókkal, jelzéssel, kis kopással, illetve rózsákon sérüléssel. + Herendi PP (Paon de Perking) váza, széttört, összeragasztott állapotban, m: 33 cm 2829570
11266
460
28000
3079191
11267
460
26000
Herend Apponyi zöld mintás váza. Felfelé enyhén szélesedő vázatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm
3080237
11268
460
22000
Herend Apponyi purpur mintás kétágú falikar. Jelzett, hibátlan, kézzel festett, 24x19x16 cm
3065487
11269
460
24000
Herendi zöld rózsa mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 2992031
11270
460
24000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF