Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2925373
11587
460
2 db Ibolya mintás porcelán kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 19 cm, 29 cm
3065426
11588
460
3 darab Aquincum kézzel festett váza, közte balatoni emlék, egyik repedt, m: 9,5-21 cm
3043491
11589
460
Kislány virággal. Német sorszámozott figura, kopással, m: 7 cm
2974426
11590
460
Royal Goedewaagen tűzmadár mintás falitál. Delfti kék mázzal festett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm 2974429
11591
460
Delfti kék paradicsommadár mintás holland dísztál, jelzéssel, akasztható, kis kopottsággal, d: 25 cm 3063928
11592
460
Hüttl Tivadar Budapest kínáló. Jelzett, kis kopással, d: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF