Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3044357
11271
460
28000
Herendi Viktória mintás, torta / süteményes tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 33 cm 2827987
11272
460
3079050
11273
460
Herendi zöld Fleurs des Indes (Indiai kosár) mintás háncsnyomott felületű váza, jelzett, m: 23,5 cm
3079312
11274
460
Herend Apponyi zöld mintás kétrészes gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 27 cm
3087296
11275
460
Herendi Indiai kosár mintás váza. Lapított szétnyíló vázatest, tagolt talapzatrészen, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
3065536
11276
460
Herendi petrezselyem mintás porcelán bonbonnier, plasztikus rózsa díszítéssel. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 15x15 cm
3041749
11277
460
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm 3079063
11278
460
Herend asztali lámpa. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, teljes magassága búrával: 41 cm 2847167
11279
460
Herendi kék virágmintás szoszié, jelzett, kis kopással, rózsán kis lepattanás, 25 cm 3079096
11280
460
Herend bouquet de saxe (BS) mintás áttört peremű dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 22 cm 3079315
11281
460
Herend Apponyi multicolor mintás gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3079153
11282
460
Herend Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF