Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3081458
11295
460
2 darab Herend ékszertartó: tálka és dobozka. Jelzett, kézzel festett, kopással, h: 8-10 cm 3079101
11296
460
Herend Apponyi zöld mintás hamuzó. Jelzett, hibátlan, 13,5x11 cm 3079128
11297
460
Herend MO mintás ékszeres tálka. Jelzett, hibátlan, 12x9 cm 3080232
11298
460
Herend Apponyi purpur mintás kétágú falikar. Jelzett, sérült, javított, egyik gyertyatartó fejrész lejár 20x16x15 cm 3087512
11299
460
Herend Viktória mintás hamuzó. Jelzett, kopással, d: 15 cm 3087506
11300
460
Herend virágmintás cukortartó, kézzel festett virágmintával, háncsnyomott felülettel, pillangó fogóval. Jelzett 2. oszt., fogója ragasztott, 14x11,5 cm 3087476
11301
460
Herend Apponyi zöld mintás ékszertartó tálka. Jelzett, hibátlan, 13,5x9,5 cm 3087468
11302
460
Herend csipkerózsa mintás váza. Lapított vázatest, tagolt talapzatrészen. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3087434
11303
460
Herend rothschild mintás fonott anyagú kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm, m: 4,5 cm 3088078
11304
460
6500
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h: 15 cm 3087253
11305
460
Herendi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm 3087364
11306
460
Herend 3 darab tál és hamuzó, klf jelzésekkel és mintákkal, kopással, h: 9-24,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF