Porzellan Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3079057
11343
460
Zsolnay vajszínű alapon virágmintás kisváza pár. Jelzett, hibátlan (szereléke javítandó), m: 8,5 cm 3087299
11344
460
Zsolnay porcelán kacsapár. Terv.: Sinkó András. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3067991
11345
460
3800
"Országos Bélyegnapi Kiállítás - Budapest" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, jelzett, hibátlan d: 10 cm 2937795
11346
460
Zsolnay mokkás készlet. Négy személyes Kézzel festett, kopott, cukortartó tetejéről a gomb hiányzik.
3083641
11347
460
Zsolnay eozin mázas plakett - Barcs város. Eozin mázzal fedett porcelánfajansz, jelzett, hibátlan, 17x10,5 cm, dobozában. 3083531
11348
460
Zsolnay tejkiöntő és tejszínkiöntő. Jelzett, kis kopással, m: 9,5-12 cm 3080689
11349
460
Zsolnay karácsonyi mintás pralinékínáló. Jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm, m: 11 cm 2983184
11350
460
Zsolnay Parádfürdő Csevice Forrás porcelán kulacs, jelzéssel, hibátlan, m: 11 cm
3086327
11351
460
Zsolnay virágmintás porcelán fedeles cukortartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
3055082
11352
460
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, zöld mázzal. matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
3087521
11353
460
Hollóházi Hajnalka mintás 6 személyes porcelán kávés készlet. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, teljes.
3079052
11355
460
15000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza. 21 karátos arannyal kézzel aranyozott, jelzett, minimális kopással, m: 25,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF