11368. 460. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras