11255. 460. Gelaufene Fernauktion Porzellan
60 000 HUF 159,15 EUR, 171,43 USD
0 HUF
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras