Randóti, Miklós: Marche forcée. (Euvres, 1930-1944.) Traduit du hongrois et présenté par Jean-Luc Moreau. Paris, 2000,Phébus. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
Evan Hunter: A horse's head. A novel by - -. New York,1967,Delacorte Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
Yumoto, J.M.: The Samurai Sword: Handbook
Tokyo, 1971 Tuttle. Kiadói egészvászon kötésben számos illusztrációval 191p.
Thomas Dudley Cabot (1897-1995) amerikai üzletember, filantróp, CIA ügynök autográf aláírásával? /
Autograph signature of Thomas Dudley Cabot (1897-1995) American businessman, philanthropist, CIA agent?
Schworella, Rudolf szerk: Kurzer Leitfaden zur Orientirung im Gebiete der neueren Kartographie u. Geographie hrsg. v. d. Buchhandlung Schworella u. Heick, Wien. 1881. 106p. + 2 kih térkép Papírborítóval. sérült gerinccel.
Ludwig Keller: Die geistigen Grundlagen der Freimaurerei und das öffentliche Leben. Jena, 1911, Eugen Diederichs. Német nyelven. 1-6. ezer. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, borítón kopásnyomokkal, címlapon régi tulajdonosi bélyegzővel és tollas névbejegyzéssel.
Sherab Chödzin Kohn: The Magical Life of the Lotus-born. Illustrated by Thinley Dorji. Afterword by Dzongsar Khyentse. Boulder,2023.,Bala Kids. Kiadói kartonált papírkötés.