Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 52

Blaschka, Anton: Kaiser Karls IV. Jugendleben und St.-Wenzels-Legende.Weimar, 1956. Böhlau.140p + 4 kih tábla. Kiadói papírkötésben
20447.

Rufpreis:
1 400 HUF
Randóti, Miklós: Marche forcée. (Euvres, 1930-1944.) Traduit du hongrois et présenté par Jean-Luc Moreau. Paris, 2000,Phébus. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
20448.

Rufpreis:
1 200 HUF
Aus Mehemed Alis Reich. Zweiter Teil (Második kötet!). Stuttgart, 1844, Hallbergersche Verlagshandlung. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban / paperback, damaged condition
20449.

Aus Mehemed Ali's Reich. Zweiter Teil (Második kötet!). Stuttgart, 1844, Hallberger'sche Verlagshandlung. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban / paperback, damaged condition

Rufpreis:
1 000 HUF
Evan Hunter: A horses head. A novel by - -. New York,1967,Delacorte Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
20450.

Rufpreis:
1 600 HUF
Yumoto, J.M.: The Samurai Sword: Handbook Tokyo, 1971 Tuttle. Kiadói egészvászon kötésben számos illusztrációval 191p.  Thomas Dudley Cabot (1897-1995) amerikai üzletember, filantróp, CIA ügynök autográf aláírásával? /  Autograph signature of Thomas Dudley Cabot (1897-1995) American businessman, philanthropist, CIA agent?
20451.

Rufpreis:
2 400 HUF
20452.

Rufpreis:
5 000 HUF
Makowski Juljan: Larticle 19 du pacte de la société des Nations. Varsovie, 1933. 59p. Papírkötésben
20453.

Makowski Juljan: L'article 19 du pacte de la société des Nations. Varsovie, 1933. 59p. Papírkötésben

Rufpreis:
2 000 HUF
Ludwig Keller: Die geistigen Grundlagen der Freimaurerei und das öffentliche Leben. Jena, 1911, Eugen Diederichs. Német nyelven. 1-6. ezer. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, borítón kopásnyomokkal, címlapon régi tulajdonosi bélyegzővel és tollas névbejegyzéssel.
20454.

Rufpreis:
1 400 HUF
Paulo Coelho: Der Fünfte Berg. Zürich, 1998, Roman-Diogenes. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20455.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Sherab Chödzin Kohn: The Magical Life of the Lotus-born. Illustrated by Thinley Dorji. Afterword by Dzongsar Khyentse. Boulder,2023.,Bala Kids. Kiadói kartonált papírkötés.
20456.

Rufpreis:
2 000 HUF
Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. Stuttgart, 1868, Riegersche Verlagsbuchhandlung. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20457.

Demokritos oder hinterlassene Papiere eines lachenden Philosophen. Stuttgart, 1868, Rieger'sche Verlagsbuchhandlung. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, kopottas állapotban.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Wilamowitz-Moellendorff, Fanny Gräfin von,: Carin Göring.:  Berlin, 1934. Martin Warneck, Kiadói félvászon kötésben
20458.

Rufpreis:
900 HUF
2,43
2,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF