1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Evan Hunter: A horse's head. A novel by - -. New York,1967,Delacorte Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.