4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Nova scriptorum latinorum bibliotheca. szerk: C. L. F. Panckoucke. I-II. Lipsiae 1838. apud Joh. Abr. Barth. 276 + 289 p. Korabeli, kissé sérült, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Foltos lapokkal