20068. 461. Gelaufene Fernauktion Bücher: Jagd
2 800 HUF
0 HUF
Bertóti István: Vadászat és vadgazdálkodás. Bp.,1956, Mezőgazdaság, 299+1 p.+4 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras