20502. 461. Gelaufene Fernauktion Bücher: Märchen
2 000 HUF
0 HUF
Benedek Elek: Világszép nádszál kisasszony, Többsincs királyfi. Bp., 1960, Móra. Kiadói kopott félvászon-kötésekben, az első kötet sérült kötéssel.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras