Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 211

Főglein Antal: Pest vármegye levéltárának rendezése. Különlenyomat a Levéltári Közlemények 1930-1931. évfolyamaiból. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. 16 p. Kiadói papírkötés, sérült és elvált borítóval.
19120.

Főglein Antal: Pest vármegye levéltárának rendezése. Különlenyomat a "Levéltári Közlemények" 1930-1931. évfolyamaiból. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. 16 p. Kiadói papírkötés, sérült és elvált borítóval.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Az Irgalmas Nővérek vezetése alatt álló Szentendrei Érseki Leányiskolák értesítője az 1936-1937. iskolai évről. A polgári iskola fennállásának 12. évében. Közzéteszi Német László. Szentendre, 1937,Szentendrei Lányiskolák Igazgatósága, 28 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
19121.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Bartos Imre (szerk.): A Szentgotthárdi Magyar Királyi Állami Gimnázium évkönyve az 1944-1945. évről. Szentgotthárd,1945, Szentgotthárdi Magyar Királyi Állami Gimnázium. 32 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
19122.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Bleszl Margit: Szentföld. Bp., 1918, Athenaeum nyomása. Kiadói papírkötés, sérült és hiányzó gerinccel, elülső borító hiányzik, sérült hátsó borító elvált a könyvtesttől, címlapon Mattyasovszky Olga és Martsa névbejegyzéssel, behelyezett tiszteletpéldány kártyával.
19123.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Dr. Ádámfy József: A világ Kossuth-szobrai. Bp., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19124.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Asztalos István (szerk.): Galga mente. Vezető az aszódi Petőfi Múzeum állandó kiállításához. Aszód, 1983, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19125.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
19126.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Berecz Sándor: A Vécsey család Solton. Temerin, 1980. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19127.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
19128.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
A kegyes tanítórendek vezetése alatt álló magyaróvári gimnázium értesítője az 1901-1902. Benne Frick János: Magyarország déli melléktartományai 1490-1526 c. tanulmányával. Veszprém, 1902, Egyházmegyei Könyvnyomda. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, máskülönben jó állapotban.
19129.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
A zsolnai m. kir. állami főreáliskola XII. értesítője, 1911-12. tanév. Szerk.: Bozzay Zoltán igazgató. Zsolna, 1912, Glasel S. könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, máskülönben jó állapotban.
19130.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Szerk.: Csolnakosi Sándor: A magyar múlt és jelen emlékei Erdélyben. Budapest, 1989, kn., papírkötés, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált.
19131.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF