Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 211
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2586547
19144
461
Books: Travelling, Local History
3036833
19145
461
3054748
19146
461
Helmut Grassner: Wels. Wels, 1989., Kellner. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3076514
19147
461
Gay, Nick: Berlin Then and Now San Diego, 2005. Thunder Bay Press. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval 2586275
19148
461
3097338
19150
461
Komárom megye a sajtóban III. 1964-1970. Válogatott repetitórium. Tatabánya, 1976.Kiadói félvászon kötésben. 306p. Csak 320pld. 3092379
19151
461
Tapolcai Ernőné (szerk.): Komárom megye a sajtóban 1945-1965 (sajtócikkbibliográfia) I-II. Tatabánya, 1969, József A. Megyei Könyvtár. Megjelent 320 példányban. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, II. kötet borítója kopott. 3053867
19152
461
Zalaegerszeg város képeskönyve. Bp., 1978, Zalaegerszeg Város Tanácsa VB. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
3022200
19153
461
Borsodi levéltári évkönyv V. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1985, Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltár. Kiadói félvászon kötés.
2864381
19154
461
2184289
19155
461
2649244
19156
461
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF