Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 211

19144.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
Lukás Bosela: Brezno. 1979, Vydavatelstvo Osveta. Szlovák nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos kiadói papír védőborítóban.
19145.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
Helmut Grassner: Wels. Wels, 1989., Kellner. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19146.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
Gay, Nick: Berlin Then and Now San Diego, 2005. Thunder Bay Press. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
19147.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
19148.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
Komárom megye a sajtóban III. 1964-1970. Válogatott repetitórium. Tatabánya, 1976.Kiadói félvászon kötésben. 306p. Csak 320pld.
19150.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Tapolcai Ernőné (szerk.): Komárom megye a sajtóban 1945-1965 (sajtócikkbibliográfia) I-II. Tatabánya, 1969, József A. Megyei Könyvtár. Megjelent 320 példányban. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, II. kötet borítója kopott.
19151.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Zalaegerszeg város képeskönyve. Bp., 1978, Zalaegerszeg Város Tanácsa VB. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
19152.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Borsodi levéltári évkönyv V. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1985, Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltár. Kiadói félvászon kötés.
19153.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
19154.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,87
25,71
19155.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Steve Parish: Wilderness. Steve Parisch with Tony OConnor, Allan Fox and Pat Slater. Paddington, 1993., Steve Parish Publishing. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19156.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF