Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 211
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047083
19096
461
Books: Travelling, Local History
3051353
19097
461
Zsilinszky Mihály: Csongrádvármegye története I. rész. Bp., 1897 Csongrádvármegye Közönsége, (Wodianer-ny.) 1t litografált címer + 287 p. korabeli sérült vászonkötésben, laza fűzéssel
3038883
19098
461
Orbán Balázs: Törökországról s különösen a nőkről. Bp., 1999, Terebess, kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban. 3077623
19099
461
Pekár Gyula: Délen és éjszakon. [A borítón: Délen és északon.] Bp., 1898, Athenaeum, 8+207 p.+22 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal (48-65. oldalak között.)
3093607
19100
461
Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Ford.: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
3095672
19101
461
dr. Dénes György et al.: Cserhát útikalauz. Bp., 1970. Sport. Kiadói kartonált papírkötésben, kopottas borítóval. Kihajtható térképmelléklettel. 3043541
19102
461
Miskolci Miklós: Trianon gyermeke, Kelebia. Helytörténeti monográfia (az első huszonöt év.) Kelebia, 2016, Kelebia Község Önkormányzata. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
3097512
19103
461
A budapesti Szent István Gimnázium emlékkönyve és a 100. tanév évkönyve 2001-2002. 2002, Kisvárosi Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3021102
19104
461
3050072
19105
461
A Kolozsvár-monostori református templom története. Szerk.: Aracs István. Benne Gábor Dénes utószavával. Bp., 1993, Erdélyi Magyarok Egyesülete. Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. 3059200
19106
461
3077117
19107
461
Heitler László (szerk.): Pápa ipara. 1968, Magyar Hirdető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF