19138.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Agárdi Ferenc: A nagyvilág magyar vándorai.(Régi magyar világjárók II.) Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói illusztrált félvászon-kötés a borítón kis kopásnyomokkal.