19169.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
Csatkai Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, tulajdonosi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban.