19187.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.