19096.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Erdályi Lajos: Teleki Samu Afrikában. Bukarest, 1977. Kriterion. Egészvászon kötésben, kissé kopott papír védőborítóval