19163.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Ifj. Tildy Zoltán: Fehértó. A szerző fotóival. Bp., é.n., Országos Természetvédelmi Tanács, 75 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + néhány újságcikk kivágás.