19145.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Lukás Bosela: Brezno. 1979, Vydavatel'stvo Osveta. Szlovák nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, foltos kiadói papír védőborítóban.