19099.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Pekár Gyula: Délen és éjszakon. [A borítón: Délen és északon.] Bp., 1898, Athenaeum, 8+207 p.+22 t. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal (48-65. oldalak között.)