19047.
461. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 200 HUF
19
Régi erdélyi viseletek. Viseletkódex a XVII. századból. Bp., 1990, Európa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.